Підібрати за

Вітамін В1 (тіамін)

Подивитися, як Сітка Список

Показано 25-25 (усього 25 позицій)

Сторінка
на сторінку
Фільтр
    1. Тип: вітамінні комплекси; для шкіри; волосся та нігтів
    2. Призначення: для волосся; для енергії; для шкіри; у разі шкірних захворювань; для нігтів
    3. Група застосування: для жінок; для чоловіків; для підлітків
    4. Вік: для дорослих; 14+; 40+
    5. Класифікація: жиророзчинні; водорозчинні
    6. Окремі вітаміни: вітамін a; вітамін b12; вітамін c; вітамін d; вітамін e; вітамін в1; вітамін в6; вітамін в9; вітамін в7; вітамін в5; вітамін в2
    7. Форма випуску: шипучі вітаміни
    8. Кількість, шт: 20
    9. Смак: лимонний
    10. Популярні запити: біотин; мультивітаміни
    11. Бренд: Swiss Energy
    12. Країна виробника: Швейцарія
Подивитися, як Сітка Список

Показано 25-25 (усього 25 позицій)

Сторінка
на сторінку
Фільтр

Вітамін В1 (тіамін) - Відгуки користувачів:

Фолієва кислота, 800 мкг, 250 таблеток, Country Life
Фолієва кислота, 800 мкг, 250 таблеток, Country Life
100%
Оксана

В жіночій консультації лікар призначив на кілька місяців фолієву кислоту, та й далі, вже при настанні вагітності, її виписують усім, щоб уникнути дефіциту, який може бути небезпечним для плода. Крім того, нещодавно Фолієву призначала мені також лікар-гематолог при лікуванні залізодефіциту. Розгорнути коментар

Переваги

Незамінний під час вагітності

Недоліки

немає

Мультивітаміни для жінок Кор Дейлі 1, 60 таблеток, Country Life
Мультивітаміни для жінок Кор Дейлі 1, 60 таблеток, Country Life
100%
Наталя

Як і більшість жінок, періодично я сідаю на дієту. При зменшенні енергетичної цінності раціону легко недоотримати вітаміни та мінерали. Виробник Country Life все передбачив і зібрав комплекс таким чином, щоб у ньому при прийомі капсул не було перевищення добової норми вітамінів. Розгорнути коментар

Переваги

дуже подобаються дозування

Недоліки

немає

Більше відгуків

Тіамін (вітамін В1) важливий для правильного фізичного розвитку дитини, він підтримує роботу серцевого м’яза та корисний для роботи травного тракту. А одна з найважливіших його функцій – регуляція процесів енергетичного циклу. В інтернет-магазині "Рідні Медтехніка" завжди можна купити вітамін B1 у вигляді безпечних та ефективних біоактивних харчових добавок і вітамінних комплексів – у режимі онлайн, за демократичною ціною.

Вітаміни

Корисні властивості вітаміну B1 і його вплив на здоров’я

Речовина, відома сьогодні, як тіамін або вітамін B1, стала першим в історії хімічно виділеним вітаміном. Водорозчинний вітамін надходить в організм природним чином – із харчових продуктів. Він активно всмоктується в тонкому кишківнику. У крові, під впливом особливого ферменту відбувається перетворення тіаміну на активну форму – тіамінпірофосфат.

Дослідження вчених довели, що організм людини потребує достатнього надходження цього вітаміну, який регулює декілька досить життєво важливих біохімічних процесів.

  • Робота нервової системи. Вітамін B1 є надзвичайно корисним для людей, що страждають на хворобу Альцгеймера та мають будь-яку форму деменції, він запобігає пошкодженню мозку та віковій нейродегенерації.
  • Покращення пам’яті та концентрації. Вітамін B1 сприяє засвоєнню нової інформації, підтримує функціонування нейронів головного мозку.
  • Функція серцево-судинної системи. Тіамін сприяє достатньому виробленню ацетилхоліну для стабільної та здорової роботи серця. Дефіцит тіаміну може стати причиною порушень серцевого ритму й інших серцево-судинних захворювань.
  • Тіамін, якщо він надходить до організму в достатній кількості, сприяє нормалізації артеріального тиску та запобігає розвитку гіпертонічної хвороби.
  • Вітамін B1 у поєднанні з аскорбіновою кислотою допомагає зменшити наслідки сепсису та знизити ризик ниркової недостатності.

В організмі вітамін B1 забезпечує обмін глюкози, яку організм використовує, як джерело енергії для різних органів і систем. Окрім цього, тіамін вважають ефективним природним засобом для подолання наслідків стресу. Він підвищує захисні функції організму, сприяє нормалізації психоемоційного стану та покращує фізіологічне самопочуття.

Сьогодні тіамін широко застосовують у комплексному лікуванні катаракти. Дослідження довели, що вітамін B1 відіграє визначальну роль у метаболічних процесах організму, допомагає нормалізувати вагу тіла та запобігає ожирінню.

Показання до застосування

Тіамін використовують для профілактики та лікування широкого спектра захворювань. Його призначають із метою відновлення дефіциту вітаміну B1, нейтралізації наслідків алкоголізму, а також у комплексній медикаментозній терапії. Підвищене дозування вітаміну рекомендовано за наявності таких захворювань.

  • Розсіяний склероз. Вітамін B1 виконує роль регулятора певних фізіологічних і біохімічних процесів, відіграє захисну роль, уповільнюючи прогресування захворювання.
  • Міастенія. Вітамін B1 призначають для підвищення ацетилхоліну в разі хронічного аутоімунного неврологічного захворювання.
  • За дефіциту соляної кислоти, тіамін призначають для покращення травлення, вироблення шлункового соку та підвищення м’язового тонусу кишківника.
  • Головні болі напруження та мігрень відступають, якщо підвищити дози вітаміну B1 – за умов тривалої терапії під наглядом лікаря.
  • Діабет II типу. Дослідження довели позитивний вплив щоденних високих доз вітаміну B1 для зниження ризику пошкодження нирок. Тіамін запобігає розвитку наслідків діабетичного захворювання для органів сечовивідної системи.
  • Неврит, невропатії. Хронічний дефіцит вітаміну B1 може стати причиною парестезії та оніміння. Тіамін позитивно впливає на біохімічні процеси обміну глюкози завдяки активації ферменту транскетолази.

Окрім цього, вітамін B1 рекомендують вживати:

  • як антиалкогольний антиоксидант – перед вживанням алкогольних напоїв або на ранок після застілля;
  • жінкам, що страждають від менструальних спазмів середнього та тяжкого ступеня.

Спосіб застосування та дозування

Для дорослих рекомендована доза вітаміну B1 на добу складає 1,5 мг. Для осіб, що займаються важкою фізичною працею або інтенсивними спортивними тренуваннями, щоденна потреба у вітаміні B1 підвищується до 2,5 мг.

У дітей потреба в тіаміні поступово збільшується з віком. Учені встановили такі добові норми споживання в дитячому та підлітковому віці:

  • для немовлят – до 0,3 мг;
  • від 6 місяців до року – до 0,4 мг;
  • від 1 до 3 років – 0,7 мг;
  • від 4 до 7 років – 0,9 мг;
  • від 7 до 10 років – 1 мг;
  • від 11 до 18 років – 1,3 мг.

Моновітаміни

Загалом, харчові добавки, що містять вітамін B1, вважають досить безпечними. Медична статистика немає доведених даних про небезпечні наслідки передозування тіаміну, оскільки організм регулює його кількість і виводить надлишок із сечею. У деяких випадках мали місце алергічні реакції, які спричинили повторні внутрішньовенні вливання високих доз вітаміну B1. Пероральне вживання тіаміну не спричиняє побічних реакцій.

Водночас вітамін B1 і харчові добавки з тіаміном краще вживати за рекомендацією лікаря, залежно від діагнозу, клінічної ситуації, віку пацієнта та форми випуску препарату.

Зазвичай дорослі приймають вітамін B1 тричі на добу, після їди. Проте більш точну інформацію можна дізнатися в анотації до конкретного препарату, а за можливості – уточнити в лікаря.

Протипоказання

Монопрепарати вітаміну B1 мають одне загальне протипоказання – підвищення чутливість до компонентів препарату. Препарат у капсулах не рекомендують для осіб молодше 18 років, пацієнтів із дефіцитом сахарози й ізомальтази, непереносністю фруктози, глюкозо-галактозною мальабсорбцією.

Особливості застосування B1

Вживання препаратів вітаміну B1 має деякі нюанси – залежно від призначеної форми, віку та фізичного стану пацієнта. Особи, які страждають на цукровий діабет, зловживають алкоголем, а також вагітні жінки потребують консультації лікаря щодо можливого дефіциту вітаміну B1 та усунення його негативних наслідків.

У період вагітності

Потреба у вітаміні B1 для вагітних жінок збільшується до 1,9 мг на добу.

Найчастіше дефіцит тіаміну спостерігають у майбутніх матусь, які погано харчуються або страждають від сильного, виснажливого токсикозу.

У разі вираженого дефіциту вітаміну B1 в крові вагітної жінки, у неї можуть з’явитися симптоми неврологічних розладів. У таких випадках лікар призначає тіамін в ін’єкціях.

Дітям

Вітамін надзвичайно важливий для дітей, особливо, у періоди інтенсивного росту. Його запаси зберігаються лише протягом трьох тижнів, тож їх необхідно періодично поновлювати, а для цього варто купити вітамін в1, який за найкращою ціною пропонує онлайн-аптека "Рідні Медтехніка".

Основні причини дефіциту вітаміну B1 у дітей:

  • зниження частки білка в раціоні;
  • високий вміст рафінованих продуктів;
  • зловживання напівфабрикатами та консервованою їжею.

Навіть у цілком здорової дитини можуть розвиватися дефіцитні стани цього вітаміну. У разі частих вірусних інфекцій виникає необхідність у вживанні додаткових біологічно активних добавок.

Вітаміни для дітей

Здатність вітаміну B1 впливати на швидкість реакції під час керування автотранспортом

Вживання препаратів вітаміну B1 не спричиняє пригнічення діяльності мозку та не має седативного ефекту. Тіамін – речовина, що захищає та підтримує роботу ЦНС¸ виступає в ролі нейропротектора. Отже, підтримуючи нормальний баланс вітаміну B1 з допомогою безпечних харчових добавок, водій підтримує рівень самопочуття, уваги, концентрації та швидкості реакцій, необхідний для керування автотранспортом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Рівень тіаміну знижується під час гіповітамінозу. Найчастішою причиною його дефіциту є незбалансоване харчування та надмірне споживання деяких продуктів, що погіршують його засвоєння. Окрім рафінованих продуктів (випічка з білої муки, рафінований цукор, білий рис), негативний вплив на засвоєння тіаміну здійснюють дубильні речовини, що входять до складу червоного вина та чорного чаю.

У результаті досліджень, вчені прийшли до висновку, що засвоєння вітаміну B1 знижується, якщо поєднати його з прийомом вітаміну B6 і вітаміну B12. Адже:

  • вітамін B6 погіршує засвоєння вітаміну B1 і його перехід у біоактивну форму;
  • вітамін B12, що приймають разом з B1, підвищує ризик алергічних реакцій.

Окрім цього, препарати вітаміну B1 не можна поєднувати зі стрептоміцином, нікотиновою кислотою, бензилпеніціліном, оскільки тіамін знижує їхню ефективність.

Умови зберігання B1

За необхідності збереження поживних властивостей і лікувально-профілактичного ефекту, виробник харчової добавки, визначає оптимальні умови зберігання продукту. Якщо особливих рекомендацій немає, пакування з таблетками або флакон із капсулами краще зберігати в сухому місці (температура зберігання не вище від + 25°C).

Чи можна зберігати харчові добавки в холодильнику? Спеціалісти не рекомендують цього робити, якщо немає таких вимог в інструкції. За умов низької температури всередині пакування може утворитися конденсат, що знизить користь від використання продукту.

У нашому інтернет-магазині завжди в наявності широкий асортимент біоактивних добавок, що містять вітамін B1, від кращих світових і вітчизняних виробників. Купити вітамін в1, тіамін та інші харчові добавки можна онлайн, за демократичною ціною, з доставкою в Київ, Харків, Полтаву, Дніпро та інші міста України.

Найкращі товари

0 800 500 128

*безкоштовні дзвінки по Україні

Графік роботи call-центру:

8:00-20:00 пн-нд