Підібрати за

Калоприймачі

Подивитися, як Сітка Список

Показано 73-75 (усього 75 позицій)

Сторінка
на сторінку
Фільтр
    1. Тип: пластина
    2. Діаметр фланця: до 50
    3. Бренд: Coloplast
    1. Тип: пластина
    2. Діаметр фланця: до 40
    3. Бренд: Coloplast
    1. Тип: пластина
    2. Діаметр фланця: до 50
    3. Бренд: Coloplast
    4. Країна виробника: Данія
Подивитися, як Сітка Список

Показано 73-75 (усього 75 позицій)

Сторінка
на сторінку
Фільтр

Калоприймачі - Відгуки користувачів:

Уропрезервативи 5125, із пластиром, діаметр 25 мм, 30 шт, Coloplast
Уропрезервативи 5125, із пластиром, діаметр 25 мм, 30 шт, Coloplast
100%
Олексій

Став шукати в інтернет-аптеках можливі варіанти заміни памперсів і знайшов, як він тоді називався, сечовловлювач. Це спеціальний пристрій, дуже простий, що нагадує стандартний презерватив, але з трубочкою на кінці для приєднання до сечоприймача будь-якого типу. Розгорнути коментар

Переваги

Можливість «відлити» накопичене у будь-якому туалеті

Недоліки

немає

Калоприймачі 17455, однокомпонентні, відкриті, прозорі, виріз 10-70 мм, 30 шт, Coloplast
Калоприймачі 17455, однокомпонентні, відкриті, прозорі, виріз 10-70 мм, 30 шт, Coloplast
100%
Ольга

В упаковці 30 калоприймачів та пластикові затискачі до них. Цей затискач дозволяє спорожняти пакет, не знімаючи його. Коли знімаємо пакет, що відслужив своє, то миємо область навколо стоми. Ще в лікарні лікар рекомендував використовувати пасту з тієї ж серії Розгорнути коментар

Переваги

Легко випорожнити пакет

Недоліки

немає

Більше відгуків

Калоприймач – спеціалізований мішок для збору калових мас у пацієнтів зі стомою, оснащений фільтром від неприємних запахів. Правильний підбір такого медичного аксесуара та регулярна його заміна – одна з найважливіших умов фізичного та психологічного комфорту пацієнта зі стомою. В інтернет-магазині "Рідні Медтехніка"  ви можете купити калоприймачі високої якості за доступними цінами.

Однокомпонентні калоприймачі

Для чого й коли потрібен калоприймач?

Стома – штучний отвір кишки, який формують хірургічним шляхом після видалення кишківника або його частини, та виводиться на передню черевну стінку для позбавлення від калу та газів. Для випорожнення кишківника стомним хворим рекомендують використовувати спеціальні калоприймачі.

Калоприймач на клейовій основі – це мішок із тонкої, міцної, багатошарової плівки, що кріплять на животі навколо стоми за допомогою спеціальної адгезивної пластини, яка є частиною такого виробу. Пластина не лише фіксує мішок на животі пацієнта, але й має захищати шкіру від контакту з агресивними виділеннями зі стоми.

Використання калоприймачів допомагає стомним хворим вести повноцінне життя, працювати, спілкуватись, відвідувати громадські місця.

Калоприймач для дітей і дорослих: чи є різниця?

Деякі вроджені стани (наприклад, атрезія ануса) потребують операції, результатом якої є утворення стоми – інакше в таких дітей немає шансів вижити. Дитячі калоприймачі відрізняються від дорослих не лише розміром, вони мають ще декілька відмінностей:

  • адгезив – клейова пластина зі спіралеподібною структурою, яка підтримує оптимальний рівень pH і надійно фіксує систему;
  • адгезивний фланець – кріплення на мішку, що допомагає надійно та герметично прикріпити калоприймач до клейового адгезиву;
  • наявність багатошарового фільтра для утримання запаху.

Різновиди калоприймачів: який стомний мішок обрати?

Сьогодні для оптимального задоволення потреб людей зі стомою можна купити калоприймач, що буде відповідати індивідуальним потребам пацієнта. В аптеках і спеціалізованих інтернет-магазинах представлені такі різновиди калоприймачів:

  1. Післяопераційні – застосовують у перші 2-3 тижні після операції, коли стома ще не загоїлась і має великий розмір. Такий стомний мішок має більший розмір, його виготовляють із прозорого матеріалу та він має оглядове віконце для контроля за стомою, оснащений він дренажним рукавом зі зливним клапаном.
  2. Недреновані – потребують заміни в разі заповнення на ⅔. Їх використовують, коли випорожнення кишківника відбувається двічі на добу.
  3. Дреновані – за допомогою спеціального замка їх фіксують на пластині. У такого калоприймача є отвір, який замикається, що дає змогу зливати вміст калоприймача в унітаз.
  4. Конвексні – завдяки опуклій формі пластини, надійно кріплять до розташованої в шкірних складках або воронкоподібній стомі.
  5. Мінікап – призначені для стомованих хворих, що займаються спортом, оснащені вбудованим фільтром, внутрішньою прокладкою та маленьким мішком.

Окрім того, такі вироби поділяють на одно- та багаторазові.

  • Одноразові моделі (однокомпонентні) – неподільна конструкція: пластина, яку кріплять до тіла та мішок-ємність, який видаляють і замінюють залежно від наповнення. Це невеликий мішечок із вбудованою двошаровою клейовою пластиною. Перший шар пластини – захисний, він оберігає шкіру від виділень стоми. Другий – абсорбувальний, вбирає надлишки вологи. У разі відклеювання від шкіри приклеїти такий мішечок вдруге не можна.
  • Багаторазові калоприймачі (двокомпонентні) (наприклад, дреновані) – складаються з двох окремих частин – мішечка та клейової пластини для фіксації на шкірі. Завдяки цьому під час спорожнення достатньо міняти лише ємність, а пластину використовувати багато разів.

    Дві частини калоприймача для колостоми кріплять одну до одної з використанням механічного або адгезивного фланцевого з'єднання. У першому випадку є кільце-засувка. Клацання підтверджує, що мішок надійно прикріплено до пластини. Під час адгезивного з'єднання мішок наклеюють на пластину, що робить таке кріплення більш гнучким.

    Допомагають періодично зливати через спеціальний отвір і використовувати далі. Такі калоприймачі коштують дешевше.

Двокомпонентні калоприймачі

Вибір оптимального калоприймача варто обговорити з лікарем. Під час вибору стомного мішка варто враховувати такі чинники:

  • тип стоми. У разі колостоми частіше використовують закриті калоприймачі, у разі ілеостоми й уростоми – відкриті варіанти для швидкого випорожнення;
  • розмір отвору – має відповідати розміру стоми, щоб запобігти протіканню;
  • якість кріплення. Адгезивна поверхня має добре фіксуватися та не спричиняти подразнення шкіри;
  • індивідуальні особливості шкіри. Для чутливої шкіри краще підійдуть пластини із захисним покриттям.

Ціна на калоприймачі: від чого залежить?

На ціну калоприймача впливають декілька визначних чинників:

  • тип виробу. Однокомпонентні калоприймачі коштують дешевше, ніж двокомпонентні;
  • конфігурація. Калоприймач із вбудованою застібкою обійдеться дорожче, ніж аналог із застібкою-кліпсою.

Окрім того, на вартість калоприймача впливає наявність додаткових елементів: неткана підкладка з обох боків та інший функціонал, наявність багатошарового фільтра.

Правильний вибір калоприймача дуже важливий, від цього залежить життя хворого зі стомою. У нашому інтернет-магазині "Рідні Медтехніка" завжди можна купити високоякісні та зручні у використанні калоприймачі за оптимальною ціною.

Найкращі товари

0 800 500 128

*безкоштовні дзвінки по Україні

Графік роботи call-центру:

8:00-20:00 пн-нд