Застуда, кашель і нежить знайомі всім, особливо в осінньо-зимовий період, коли наші дихальні шляхи особливо схильні до хвороби. Одним із найбільш ефективних способів лікування таких захворювань є інгаляція, оскільки небулайзер від кашлю здатний точно, ефективно та швидко впливати на запалений орган і полегшити загальний стан організму. Інгалятор виконує важливі функції, що прискорюють одужання: активізує виділення слизу, сприяє відкашлюванню, знижує набряк слизової, тим самим усуваючи ризик ускладнень.
Проведення інгаляцій у пік простудних захворювань має декілька важливих переваг, адже прискорює засвоєння лікарських засобів. В інтернет-магазині "Рідні Медтехніка" ви можете купити інгалятори від кашлю та нежитю для лікування в домашніх умовах.
Коли потрібен домашній інгалятор від застуди: показання
Інгаляція – поширена лікувальна процедура, що допомагає підвищити ефективність лікування та покращити самопочуття під час застуди та ГРВІ. Лікарі рекомендують застосовуватиінгалятор від кашлю:
для лікування респіраторних захворювань – ларингіту, трахеїту, фарингіту. Інгалятор прискорює одужання, оскільки лікувальний препарат потрапляє безпосередньо в осередок інфекції та відразу починає діяти;
для інгаляції під час сухого кашлю, адже процедура допомагає перевести кашель у продуктивний, усуває набряк слизової оболонки, зволожує слизову бронхів, стимулює виведення мокроти;
для лікування вологого кашлю – інгаляції прискорюють виведення мокроти;
від нежитю – інгаляції допомагають зволожувати слизові оболонки, зменшити набряк, відновити носове дихання.
Протипоказання
Попри загальну безпечність інгаляцій, така процедура має декілька обмежень і протипоказань.Інгаляції від кашлю небулайзером не можна проводити в разі:
гнійних процесів – є ризик розповсюдження та зростання осередків інфекції;
схильності до носових і легеневих кровотеч – вдихання гарячого пару розширює судини та може спровокувати кровотечу;
важких судинних і серцевих патологій;
підвищеної температури.
Інструкція щодо застосування
Кожний тип інгалятора має свої особливості застосування. Проте є декілька загальних рекомендацій:
Підготуйте інгалятор для використання. Зберіть його за інструкцією та встановіть на рівній поверхні.
Заповніть резервуар лікарським розчином. Максимальний рівень розчину позначають рискою на резервуарі.
Проводьте інгаляції для сухого кашлю згідно з рекомендаціями лікаря, 2-3 рази на добу, по 10-15 хвилин.
Який апарат для інгаляції від нежитю та кашлю купити?
Як інгалятор від кашлю можна використовувати такі типи небулайзерів.
Парові інгалятори. Такі пристрої в процесі роботи нагрівають ліки, перетворюючи їх на пару, яка складається з досить великих часточок. Вони не можуть потрапити в нижні дихальні шляхи, тому парові інгалятори підходять для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів. Як відомо, пара утворюється від нагрівання, що накладає жорсткі обмеження на лікарські речовини, які можна застосовувати з цим видом небулайзерів, оскільки більшість із них руйнуються під час нагрівання. Тому з паровим небулайзером допускається проводити винятково олійну терапію з ефірними оліями, трав'яними настоями, а також деякі фітоінгаляції.
Компресорні небулайзери від кашлю не нагрівають ліки, а створюють аерозоль, завдяки повітрю, яке під тиском надходить у камеру з ліками. Компресорний інгалятор буде найефективнішим від кашлю в домашніх умовах. Купивши такий інгалятор від кашлю та нежитю, ви зможете використовувати з ним практично всі лікарські речовини в будь-якій формі (порошки, суспензії, таблетки); виняток – препарати на олійній основі. Хоч такий небулайзер є гучним, але завдяки високій продуктивності дрібних частинок процедура займає не більш як 5-7 хвилин. Варто зазначити, що саме компресорні інгалятори найчастіше застосовують для лікування кашлю та нежитю в дітей. Виробники враховують це та виготовляють прилади у вигляді дитячих іграшок, щоб інгаляційна терапія була менш стресовою для дитини.
Ультразвукові інгалятори – тихі, компактні та зручні в застосуванні. Міні інгалятор від кашлюстворює аерозоль, завдяки вібрації п’єзоелемента на поверхні розчину. Їх можна брати із собою в поїздки, проте ультразвуковий небулайзер не завжди підходить для проведення інгаляцій від кашлю та нежитю, оскільки його не можна застосовувати для муколітиків, антибіотиків, гормональних засобів, які руйнуються під час нагрівання розчину.
Електронно-сітчастий (mesh) небулайзер від нежитю об'єднав у собі найкращі якості ультразвукових і компресорних інгаляторів, головні його переваги – компактність, мобільність і безшумність. Лікарська речовина в такому приладі перетворюється в дрібнодиспенсерний аерозоль і проходячи через сітку-мембрану ефективно впливає на дихальну систему людини.
У нашому інтернет-магазині "Рідні Медтехніка" ви можете замовити комфортний у застосуванні інгалятор від сухогота вологого кашлю за оптимальною ціною, з доставкою в будь-який населений пункт в Україні.